WOME DELUXE SEZONA HAZIR
2019 yılında misafirlerimiz için sürprizlerimiz ve yeniliklerimiz olacak

Turizmin yaşadığı hareketlilik, kimi zaman olumluyken kimi zaman olumsuz seyredebiliyor. Geçmişe döndüğümüzde Kasım 2015’te Rus uçağının düşürülmesi, Avrupa ülkelerinin “Türkiye’ye gitmeyin!” şeklindeki çağrısı ve bunun gibi birçok sebep; Türk turizmini büyük bir krize sokmuştu. Binlerce kişi işini kaybetmiş ya da iş değiştirmek zorunda kalmıştı. Yüzlerce otel, sezonu açamamış hatta satılmıştı.

Hem bu hem de Türkiye'de yaşanan darbe girişimi sebebiyle 2016 yılı da sıkıntılıydı. Ancak 2017’nin nispeten iyi geçmesine ve 2018 yılında turist sayısındaki rekora baktığımızda bu alanda olumlu gelişmeler yaşandığına şahit olduk. Hatta geçen yıl Antalya, 12,5 milyon turisti ağırlamış; bu sayı yurt dışındaki Türk vatandaşlarla beraber ülke genelinde 41 milyona ulaşmıştı.

Konuyu özele indirgeyecek olursak 2015 ve 2016’da yaşanan krizler, Wome Deluxe olarak tabii ki bizleri de etkiledi. Ancak hem holding yönetim kurulumuzun hem otel yönetiminin almış olduğu net ve düzgün kararlar neticesinde bu krizlerden çok az hasarla çıkmayı başardık. 2018 yılı bizim için de rekor bir sene oldu. Geçtiğimiz yıl itibarıyla 320 bin misafirimiz Wome'de konakladı.

2019 yılında da misafirlerimiz için sürprizlerimiz ve yeniliklerimiz olacak. Çok güzel, büyük bir çocuk eğlence ve oyun alanı ile yeni bir yiyecek-içecek ünitesini devreye sokacağız. Sahilimizde hem genişletme hem de plaj kumunu arttırmaya yönelik çalışmalarımız devam edecek. Ramazan Bayramı’nın üçüncü gününden itibaren her cumartesi Ferhat Göçer, Resul Dindar, Sevcan Orhan ve İpek Demir; konuklarımız için sahne alacak. Bunun yanında yine animasyon ekibimiz, her akşam farklı gösterileri ile Wome Sahne’de yer alacak. Her sene olduğu gibi bu sene de misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak üzere Wome Deluxe'ye bekliyoruz.