WOME’DA ERKEN REZERVASYON BAŞLADI
Türkiye’nin en büyük aile konseptli oteli Wome Deluxe’ün erken rezervasyon fiyatları açıklandı

Yer aldığı bölgenin aile konseptinde hizmet sunan en büyük ve lüks oteli olma özelliği taşıyan Wome Deluxe’te erken rezervasyon dönemi başladı. Misafirlerine doğa ile iç içe tatil yapma fırsatı sunan Wome Deluxe, Alanya’nın muhteşem manzarasına uyanmak isteyenler için 2019 yazına dair yenilikler sunuyor.

Wome Deluxe yeni sezonda, standartlarını kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile yeniliyor. Buna yönelik misafirlerinin aile yapılarına uygun oda alternatifleri için Wome Deluxe, yeni aile süitleri ile hizmet vermeye hazırlanıyor. Çocuklar için eğitici faaliyetler düzenleyen, aynı zamanda onların eğlenceli vakit geçirmelerine imkân tanıyan parklara sahip otelde, bu sezon küçük misafirlerin doğayla daha çok vakit geçirmesini sağlamak adına ağaç materyallerle hazırlanacak bin 300 metrekarelik bir oyun alanı planlanıyor.

Mahremiyet anlayışına uygun olarak hizmet veren otelde bu yıl, kadınlara ve erkeklere özel kısmi genişletilme yapılarak sahil kumu yenilenecek. Böylece Wome Deluxe misafirleri Akdeniz’in en özel kumlarında güneşlenerek serin sulara açılmanın keyfini tüm ayrıcalıklarıyla yaşayacak. Aynı zamanda İslami hassasiyete uygun menüleriyle hizmet sunan otelde, misafirlerin VIP lezzetleri tadabilmeleri için Food Court ile Mimoza adlı yeni A’la Carte restoranı da hizmete girecek.