MUTLULUĞA WOME İLE ADIM ATIN
Wome Deluxe; iskele, teras, bahçe ve havuz başı mekân seçenekleriyle düşlerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürüyor

Balayı için Wome Deluxe’ü tercih eden çiftler, özel indirimler ve sunumlardan yararlanabiliyor

Wome Deluxe, evlenmek isteyen çiftler için rüyaları süsleyen düğün seçenekleriyle misafirlerine sunduğu “aile” konseptini bir adım öteye taşıyor. Yeni düğün trendlerini takip eden ve tüm misafirlerini özel hizmet anlayışıyla ağırlayan Wome, aile olmanın ilk adımlarında da mutluluğunuza ev sahipliği yapıyor. Evlenmek isteyen çiftlere İncekum’un muhteşem manzarası ve yeşil doğanın şahitliğinde masalsı bir düğün fırsatı sunuyor. İskele, teras, bahçe ve havuz başı mekân seçenekleriyle hayallerinizdeki düğün için en doğru adres olan Wome Deluxe; tüm ayrıntıların incelikle tasarlandığı lüks odaları ve zengin mutfağının yanı sıra göz alıcı mekân dekorasyonları ile düğününüzü tüm davetlileriniz için unutulmaz kılıyor.

Çam ormanlarıyla çevrili 120 dönümlük geniş bir arazi üzerine kurulmuş olan Wome Deluxe, benzersiz bir atmosfer eşliğinde dünya evine girmek isteyen çiftler için en iyi alternatifleri sunuyor. Yüzlerce misafirin ağırlanabildiği düğünler; isteğe göre kır kahvesi, teras, iskele, kapalı alan (Çınar), Kızılçam toplantı salonu ve karma veya bayanlara özel ayrılmış bölümlerde bulunan havuz başında da gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca salon düğünü tercih eden çiftler için de özel salonlar kiralamak mümkün. Düğün hazırlığında olan çiftlerin, hayallerini süsleyen bu özel gün için Wome Deluxe’ü tercih etmeleri yeterli oluyor. Tüm detayların özenle hazırlandığı düğün organizasyonlarında müzik altyapısı, fotoğraf hizmetleri ve bütün operasyonlar, Wome Deluxe tarafından titizlikle karşılanıyor. Bütün hizmetlerin sabit ücretle karşılandığı düğün organizasyonlarında, sadece yemek menüsü seçimindeki kırmızı ve beyaz et tercihine göre ödeme farkı bulunuyor. Davetliler, düğün alanlarının yanı sıra cafeler, snack barlar ve çocuklar için ayrılmış oyun alanlarında da keyifli vakit geçirme imkânı buluyor.

Wome Deluxe’de evliliğe adım atan çiftler, üç gün boyunca otelde misafir ediliyor. Ayrıca balayı için Wome Deluxe’ü tercih eden çiftler, özel indirimler ve sunumlardan yararlanabiliyor. Çiftler için özel hazırlanmış taş villalarda konaklama ayrıcalığı sunan Wome; misafirlerine hem otel hem de villa konforunu beş yıldızlı hizmetiyle yaşatıyor. Otel; oda süslemeleri, kahvaltı servisi, akşam yemeği ve özel ikramlarla balayında da misafirlerine unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor.

MUTLULUĞA WOME İLE ADIM ATIN - TURİZM - Mono – Ortadoğu Holding Kurumsal İletişim MecrasıMUTLULUĞA WOME İLE ADIM ATIN - TURİZM - Mono – Ortadoğu Holding Kurumsal İletişim MecrasıMUTLULUĞA WOME İLE ADIM ATIN - TURİZM - Mono – Ortadoğu Holding Kurumsal İletişim MecrasıMUTLULUĞA WOME İLE ADIM ATIN - TURİZM - Mono – Ortadoğu Holding Kurumsal İletişim MecrasıMUTLULUĞA WOME İLE ADIM ATIN - TURİZM - Mono – Ortadoğu Holding Kurumsal İletişim Mecrası