Wome Deluxe’ten 5 Yıldızlı Misafirperverlik
Wome Deluxe, yer aldığı bölgenin aile konseptinde hizmet sunan en büyük ve lüks oteli olma özelliği taşıyor

Misafirlerine kendi evindeymişçesine bir konfor sağlayan Wome Deluxe, konuklarına beş yıldızlı misafirperverlik sunuyor

Son dönemde helal turizme olan ilgide artış yaşanıyor. Helal turizm anlayışına farklı bir bakış sunan Wome Deluxe de aile konseptiyle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. Misafirlerine kendi evindeymişçesine bir konfor sağlayan otel, aynı zamanda konuklarına beş yıldızlı misafirperverlik sunuyor.

Türkiye’nin en büyük aile konseptli oteli Wome Deluxe, Türkiye turizminin marka şehri Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunuyor. Ünü dünyaya yayılmış koylarımızdan İncekum’da bulunması ve denize sıfır olmasıyla tatilcilerin gözde otelleri arasında yerini alan Wome Deluxe, insanlara doğa ile iç içe tatil yapma fırsatı sunuyor.

Bay ve Bayanlara Tahsis Edilmiş Özel Alanlar

Mahremiyet anlayışına uygun olarak hizmet veren otelin bayanlara tahsis edilmiş 10 dönümlük arazisi bulunuyor. Burada da bebek bakım merkezinden mescitlere ve kafeteryalara kadar birçok alan mevcut. Bayanlara ve baylara ayrılan bölümlerde özel plaj, iskele, havuz, güneşlenme terasları ve aqua park da yer alıyor. Burada ayrıca fitness center, Türk hamamı, sauna, buhar ve tuz odaları, kuaför, güzellik merkezi ile VIP aile hamamları da var. Özel bölümlerin yanı sıra otelde karma plaj da yer alıyor.

Alkolsüz ve her şey dâhil konseptte hizmet veren otelde personel seçimine de ayrıca dikkat ediliyor. Personellerini titizlikle seçen ve çeşitli eğitimlere tabi tutan otel, kaliteli hizmet anlayışından yola çıkarak müşteri memnuniyetinin yanı sıra personel memnuniyetini de önemsiyor.  

Doğa İle İç İçe Olmanın Huzuru

Misafirler; lüks, deniz manzaralı ve konforlu odalarında Alanya’nın muhteşem manzarasına uyanıyor. Konuklarına, doğa ile iç içe olmanın huzurunu hissettiren Wome Deluxe, misafirlerine muhteşem ve duru bir denizde yüzme fırsatı sunarken öte yandan da ormanda keyifli bir yürüyüş imkânı tanıyor.

Yeşilin ve mavinin görsel şölenine ev sahipliği yapan otel, harika fotoğraflar çekmek için de fazlasıyla uygun. Özellikle gün doğumu ve gün batımı, misafirlerin en çok ölümsüzleştirdikleri kareler arasında yer alıyor.

Çocuklar Hem Eğleniyor Hem Öğreniyor

Wome Deluxe’de çocuk misafirlerin keyifli vakit geçirebilmesi için de birçok seçenek mevcut. Otelde beş yaşın altındaki çocuklar için uyku, oyun ve eğitim odalarının yer aldığı çocuk kulübü bulunuyor. Çocuklar burada hem animatörlerle vakit geçirebiliyor hem de çeşitli spor faaliyetlerinin içerisinde yer alabiliyor. Öte yandan da otelde bulunan amfitiyatroda çocuklara uygun oyunlar düzenleniyor. Siz doğanın huzurunda hoşça bir tatil geçirirken çocuklarınız da hem eğlenceli vakit geçiriyor hem de eğitici oyunlarla yeni bilgiler ediniyor.

Türk Mutfağından Dünya Mutfağına…

İçkisiz servislerinin yanı sıra menülerinde helal gıda sertifikalı yiyecekleri tercih eden otel, helal hassasiyeti olan kişiler tarafından en çok tercih edilen lüks konaklama seçenekleri arasında yer alıyor.

İslami hassasiyetlere uygun olarak hazırlanan menülere sahip olan Wome Deluxe’de Türk lezzetlerinden dünya mutfağına kadar envaiçeşit tadı bulmak mümkün. Yemekler konusunda bilgi ve deneyim sahibi usta aşçılara emanet edilen otel mutfağında; deniz ürünlerinden zeytinyağlılara, muhtelif et yemeklerinden leziz tatlılara kadar birbirinden lezzetli yiyecekler özenle yapılıyor. Wome Deluxe; müşterilerine Osmanlı mutfağından Orta Doğu mutfağına, Akdeniz’den dünya mutfağına kadar uzanan birbirinden lezzetli efsane tatlar sunuyor. Ayrıca otelde snack barlar, kafeler, pastaneler ve kır kahvesi de bulunuyor. İsteyen müşteriler buralarda da yemek yemeyi tercih edebiliyor.

Farklı Organizasyonlara da Ev Sahipliği Yapıyor

Aile oteli olmasının yanı sıra kongre turizmi konusunda da iddialı olan Wome Deluxe, uzman ekibi ve profesyonel hizmet anlayışıyla konferans merkezinde seminerlere ve toplantılara ev sahipliği yapıyor. Ayrıca burada VIP davetler verilirken çeşitli düğün organizasyonları da gerçekleştiriliyor.

Kır düğünü ile dünya evine girmek isteyen çiftler için en doğru adreslerden biri Wome Deluxe. Hem balayı çiftlerine uyguladığı indirimler hem de ekstra sunum ve hizmetlerle düğün ve balayı için Wome Deluxe’ü tercih edenler de otelden memnun ayrılıyor.

Wome Deluxe’ten 5 Yıldızlı Misafirperverlik - TURİZM - Mono – Ortadoğu Holding Kurumsal İletişim MecrasıWome Deluxe’ten 5 Yıldızlı Misafirperverlik - TURİZM - Mono – Ortadoğu Holding Kurumsal İletişim MecrasıWome Deluxe’ten 5 Yıldızlı Misafirperverlik - TURİZM - Mono – Ortadoğu Holding Kurumsal İletişim MecrasıWome Deluxe’ten 5 Yıldızlı Misafirperverlik - TURİZM - Mono – Ortadoğu Holding Kurumsal İletişim Mecrası