Nitelikli İş Gücü İçin Wome Akademi
Ortadoğu Grup, Wome Akademi projesiyle turizm sektöründe bir ilke imza attı

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sürdürülebilir iş modelleri ile inovatif projeler geliştiren Ortadoğu Grup, insan odaklı hizmet anlayışıyla öncü olmaya devam ediyor. Ortadoğu Grup, bu kez de turizm sektöründeki markası Wome Deluxe ile Türkiye’de bir ilke imza attı ve Wome Akademi projesini hayata geçirdi.

Nitelikli İş Gücü Yetiştirilmesi Amaçlanıyor

Wome Akademi projesi, Wome Deluxe ile Antalya Bilim Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştiriliyor. Proje kapsamında turizm sektöründe nitelikli iş gücünün yetiştirilmesi amaçlanıyor. Sektörün kalifiye eleman ihtiyacı göz önünde bulundurulduğunda bu konuda verilecek eğitimlerin belirlenmesi, araştırmalar yapılması, istihdam, danışmanlık ve proje faaliyetlerinin planlanıp hayata geçirilmesi gibi konular önem kazanıyor. Bu noktada da Ortadoğu Grup’un projesi Wome Akademi devreye giriyor.

Hizmet Kalitesinin Artması Hedefleniyor

Wome Akademi, turizm sektörünün hizmet anlayışına profesyonel bir bakış açısı getiriyor.

Turizm sektöründe yol gösterici bir misyon edinen Wome Akademi hem eğitime katılan personele bireysel bir katkı sunuyor hem de sektörün hizmet anlayışına yeni bir standart getirmeyi amaçlıyor. Böylelikle Wome Akademi, gençlerin deneyim ve yeteneklerine yön verirken sektöre de nitelikli iş gücü yetiştirmeyi hedefliyor.

Wome Akademi projesi kapsamında otel personelleri; motivasyondan stres ve öfke yönetimine, etkili iletişim prensiplerinden temel beden dili analizine, iş başı eğitim kurslarından kişisel gelişime kadar pek çok konuda eğitim alıyor. Eğitimleri tamamlayan kişiler, Antalya Bilim Üniversitesi ve Wome Deluxe imzalı sertifikanın da sahibi oluyor.

Nitelikli İş Gücü İçin Wome Akademi - TURİZM - Mono – Ortadoğu Holding Kurumsal İletişim Mecrası