Wome Deluxe Cebinizde
Türkiye’nin en büyük aile konseptli oteli Wome Deluxe, artık cebinizde

Ortadoğu Grup’un Akdeniz bölgesinde aile konseptinde hizmet veren oteli Wome Deluxe’e, telefonunuza indirebileceğiniz Wome Deluxe Mobil Otel Uygulaması (Mobiho) ile artık istediğiniz an ulaşmak mümkün. Söz konusu uygulamayla mobil olarak da müşterilerine ulaşma imkânı bulan Wome Deluxe, misafirlerinin memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

Uygulama; İngilizce, Rusça ve Arapça olarak kullanılabildiği gibi farklı dillere çeviri imkânı da sunuyor.

Uygulama kapsamında misafirin otele giriş işlemlerinin tamamlanmasının ardından Mobiho’ya oda numarası ve doğum tarihi bilgileri ile kullanıcı girişi yapılıyor. Uygulamada yer alan Wome Asistan, Kampanya Kodları, Otel İçi Bildirimler gibi özellikleri kullanabilmek için kullanıcı girişi yapılması gerekiyor. Misafir, otelden ayrıldığında ise uygulamadan otomatik olarak çıkış yapmış oluyor.

Mobiho, misafirlerine 360° Sanal Tur imkânı da tanıyor. Ayrıca otelde yer alan tüm oda tipleri, restoranlar, kafeler, plajlar, havuzlar ve toplantı salonu ile ilgili bilgiler ve görseller de görülebiliyor.

Bu uygulamayla misafirler tek bir tuşla oteli arayabiliyor, otelin WhatsApp sayfasına ve web sitesine geçiş yapabiliyor. Aynı zamanda uygulama, harita üzerinden yol tarifi imkânı da sunuyor. Mobiho ile online oda satın alımı ve check-in işlemi yapılabiliyor.

Mobiho’nun Wome’da Bi’ Gün bölümünde nerede, ne zaman, ne yapabilirim? sorularının yanıtları da bulunuyor. İlgili aktivitenin yapıldığı mekâna nasıl ulaşılabileceği bilgilerine de ulaşılabiliyor.

Misafirlere, dolduracakları bir formla oteldeki en yeni kampanyalardan haberdar olma imkânı da tanınıyor. Ayrıca misafirler, otelle ilgili dilek ve şikâyetleri de bir formla iletebiliyor. Wome Asistan ile de misafirlerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriliyor.

Önümüzdeki süreçte uygulamada; anketler, çocuk takip sistemi, otel içi navigasyon, namaz vakitleri, hava durumu, aktivite hatırlatma özelliği ve araç takip sistemi uygulaması da olacak. Aynı zamanda uygulama ile oda kapısı açabilme de söz konusu hale gelecek.

Wome Deluxe Cebinizde - TURİZM - Mono – Ortadoğu Holding Kurumsal İletişim Mecrası