YENİ NESİL ESTETİK UYGULAMALARININ TÜRKİYE’DEKİ ADRESİYİZ
Nişantaşı Hastanesi’nde yer alan Estetik Enstitüsü ile hem hastanın hem ülkenin kazanacağı bir yapı oluşturduk

Estetik Enstitüsü’nden bahsetmeden önce Nişantaşı Hastanesi’nde bir Obezite Enstitüsü kurulma maksadının, obezite tedavisinin uluslararası standartlarda gerçekleştirilerek hastanın tedavi takibinin yaşam boyu sürdürülmesi olduğunu ifade etmek istiyorum. Obezite cerrahisini takip eden süreçte, birbirine bağlı olarak estetik ve plastik cerrahi işlemleri de kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Sağlıklı zayıflama ile birlikte daha kaliteli yaşam sunan obezite cerrahisi sonrasında hastalarımız, özgüveni yüksek ve mutlu bireyler olma adına cilt deformasyonlarını estetik cerrahisi ile toparlama imkânı buluyor. 

Şu da bir gerçek ki estetik operasyonların yaygınlaşmasıyla birlikte yanlış uygulamalarla birçok hasta, beklentilerinin karşılanmamasının beraberinde operasyon sonucundan da olumsuz yönde etkileniyor. Nişantaşı Hastanesi ise uzman ekibi ve son teknolojik medikal cihazlar ile hizmet vermesi yönüyle diğer estetik merkezlerinden ayrılıyor. Yüz, burun, göğüs ve vücut estetiğinde cerrahi işlemler, yeni nesil estetik uygulamaları alanında deneyimli uzmanlar ve en önemlisi de hasta memnuniyeti referanslı cerrahlar tarafından yapılıyor. Ayrıca tam teşekküllü bir hastane olarak hastalarımıza sunduğumuz en güvenilir hizmetlerden biri, nadiren de olsa muhtemel komplikasyonlara karşı daima hazır olmamız ve anında müdahale edebilmemiz. Estetik Enstitüsü’nde de aynı şekilde hastaların beklenti ve talepleri doğrultusunda uygulanması planlanan işlemlerin en doğru şekilde hastaya sunulması, önceliklerimiz arasında bulunuyor. İlkemiz; bizlere başvuran hastaların duymak istediği çarpıtılmış gerçeklerden uzak, uluslararası kalite standartlarında güvenilir hizmet vermek.

Estetik Enstitüsü’ndeki hedefimiz de Obezite Enstitüsü’nde yakaladığımız başarıyı devam ettirerek Nişantaşı Hastanesi’ni, Türkiye’de ve dünyada referans bir merkez hâline getirmek olacak. Enstitü olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ederek bu alanda öne çıkmayı amaçlıyoruz. Tedavi süreçlerinin takibi ile uygulamaları, benzer işlemleri de model alarak en güncel teknoloji ve yeni nesil estetik uygulamalar ile hastalara sunacağız.

Ülke Ekonomisine Katkı Sağlayacak

Yurt dışından gelen hastalarımız, birçok işlemi eş zamanda yaptırma beklentisiyle hastanemize başvuruyor. Bizler de birkaç estetik uygulamasını aynı anda sunarak onlara maliyet avantajı sağlıyoruz. Enstitü’nün yalnızca kurumumuza değil, ülke ekonomisine sağlayacağı katkılardan da bahsetmek gerekirse sağlık turizmi, ülkelerin kalkınmasında önemli bir rol oynuyor. Bizim burada sunacağımız hizmetler de Türkiye’nin tanıtımı konusunda önem arz ediyor. Özetle Nişantaşı Hastanesi’nde hem hastanın hem ülkenin kazanacağı bir yapı oluşturduk.