ÇOCUKLAR İÇİN UNUTULMAZ BİR TATİL EĞLENCESİ
Türkiye'nin aile konseptli en büyük oteli çocuklara ayrıcalıklı bir tatil için oyun ve etkinlik alanı oluşturdu.

Antalya’nın Alanya ilçesinde yer alan Avsallar’da denize sıfır konumda doğa ile iç içe 120 bin metrekare üzerine kurulu 5 yıldızlı Wome Deluxe, oyun kulübü ile minik tatilcilerin yüzünü güldürüyor.

Çocuklara tatilleri boyunca 10.00-18.00 saatleri arasında onlarca çeşitlilikte etkinlik sunan Womy Club, çocukların yaş gruplarına göre yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.  Çocuklara mutlu ve unutulmaz anılar biriktirecekleri bir tatil keyfi sunan Womy Club; onların macera, yaratıcılık, yenilik merakı ve keşif tutkusu gibi farklı yönlerini ortaya çıkaracak etkinlik türleri ile sosyalleşmelerini sağlıyor. Çocukların hobi ve yaratıcılık alanlarını geliştirmek amacıyla tasarlanan renkli oyun evi, onların sanat yönünü keşfedip geliştirmelerini sağlıyor. Yarış parkurları ve meslek atölyeleri ile tasarlanan Gezegen Serüveni isimli oyun evi ise maceracı miniklere enerji dolu aktivite programları ile hedefe yönelme bilinci katıyor.

ÇOCUKLAR İÇİN UNUTULMAZ BİR TATİL EĞLENCESİ - Ortadoğudan - Mono – Ortadoğu Holding Kurumsal İletişim MecrasıMinik tatilcilerin okulda öğrendiklerini pekiştirmeleri amacıyla çeşitli etkinliklerin düzenlendiği etüt evi de okuma ve yazma, sayılar, temel kavramlar, bilmeceler, tekerlemeler, hikâye ve masallar ile çocukların sayısal ve sözel alanda kabiliyetlerinin gelişmesine yardımcı oluyor.

Womy Club içerisinde yer alan sinema ve lego evi ise miniklerin tiyatro, sinema gösterimi ve lego birleştirme oyunları ile gözlem yapabilme, hayal güçlerini ve iletişimlerini kuvvetlendirme, toplum içinde uyum gösterme ve gördüklerini yorumlayabilme gibi sosyal alandaki gelişimini destekliyor. 4-18 yaş aralığındaki misafirleri ağırlayan Womy Club; su parkı adası, oyun alanı ve restoran gibi onlarca farklı sahasıyla gün boyu hizmet veriyor.