ESTETİKTE NİŞANTAŞI KALİTESİ
Nişantaşı Hastanesi, dünya kalite standartlarında ve kişiye özel butik hizmet anlayışı ile sağlıkta yeniliğin öncü kuruluşu unvanını gururla taşıyor

Ortadoğu Holding bünyesinde 2011 yılından beri faaliyet gösteren Nişantaşı Hastanesi; içerisinde yer alan Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği ile hastalarını, modern dünyanın artık her alanda önemsediği sağlıklı ve estetik görüntüye kavuşturuyor. Nişantaşı Hastanesi, dünya kalite standartlarında ve kişiye özel butik hizmet anlayışı ile sağlıkta yeniliğin öncü kuruluşu unvanını gururla taşıyor.

İstanbul’un iş, sanat, eğlence ve alışveriş mekânı olan Nişantaşı’nda hâkim kalite rekabeti ve nitelikli hizmet anlayışı; Nişantaşı Hastanesi’nin bu rekabet içerisinde sağlık sektörünün önemli markalarından biri olmasını sağladı. Konumu itibarıyla estetiğin de merkezinde bulunan Nişantaşı Hastanesi; son teknolojiye sahip tıbbi ekipmanı, uzman ve deneyimli cerrahlarıyla estetik alanındaki tecrübe ve yeteneklerini, bilimin ışığında sanata dönüştürüyor. 23’ü süit oda olmak üzere toplam 27 odaya sahip olan Nişantaşı Hastanesi, operasyon sonrası kişiye özel hizmet ile hastalarına otel konforunda hizmet sunuyor. Yüzde yüz memnuniyet odaklı hastane, uygulanan cerrahi işlemler neticesinde istenilen ölçülere kavuşmanın ötesinde hastalarının operasyon süreci sonrasında da takibini gerçekleştiriyor.

Nişantaşı Hastanesi, rekonstrüktif veya estetik operasyon amacıyla kliniğe başvuran hastalarının gereksinimlerini bütüncül bir yaklaşımla değerlendiriyor. Operasyon sürecini hastaların yaşı, anatomik yapısı, ihtiyaçları ve beklentilerine göre planlayan hastane, her hasta için en uygun çözümleri sunuyor. Hastalarının talebi veya birtakım zorunluluklar nedeniyle bazı durumlarda birden fazla estetik ameliyat ve müdahalenin aynı zamanda gerçekleştirilmesi, istenen sonucun daha belirgin şekilde elde edilmesini sağlıyor. Bu doğrultuda kombine olarak gerçekleştirilen estetik operasyonlarla baştan aşağıya değişim sağlanabiliyor. Avantajlı fiyat seçenekleriyle de Nişantaşı Hastanesi, hastalarına görsel bütünlüğün yanı sıra tek bir ameliyat sonrası gibi hızlı ve acısız bir iyileşme süreci vadediyor.

Estetik Cerrahi

Nişantaşı Hastanesi; Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında sahip olduğu deneyim ve teknolojik altyapısıyla baştan ayağa tüm estetik cerrahi operasyon türlerini başarıyla uyguluyor. Hastanede estetik ve fonksiyonel burun düzeltme (rinoplasti, septorinoplasti), yüz yenileme (yüz germe-göz kapağı ve ağız çevresi revizyonları, kırışıklıkların tedavisi), endoskopik yüz-alın germe, kaş kaldırma, göz kapağı estetiği, kulak kepçesindeki estetik problemlerin düzeltilmesi, çene düzeltme operasyonları, derideki yara izi ve düzensizliklerin giderilmesi, yüz soyma, estetik meme operasyonları (büyütme, küçültme ve dikleştirme), vajinal estetik, fazla deri-derialtı yağ dokusunun azaltılmasına yönelik operasyonlar (liposuction- lipektomi), karın germe (abdominoplasti), yağ alınması-enjeksiyonları / implantlar ile bacak ve vücut kontürü düzeltme gibi cerrahi uygulamalar yapılabiliyor.

Medikal Estetik

Nişantaşı Hastanesi’nde ameliyatsız cilt gençleştirme teknikleri ile yüksek teknolojiye sahip lazer tabanlı medikal cihazlar kullanılarak ciltte oluşan leke, skar (yara), kırışıklık ve birçok istenmeyen veya sonradan oluşan olumsuzlukların tedavisi gerçekleştiriliyor. Ayrıca medikal estetik ile dolgu uygulamaları, botoks, lazer tedavileri, PDO örümcek ağı ve aqua peeling uygulamaları ile tonlama-yapılandırma, cilt sıkılaştırma-gerdirme, akne lekeleri-yaraları, el gençleştirme, yüz-boyun toparlama, yüzeysel doğum çatlakları, aşırı terleme, gözenek tedavisi, kırışıklık tedavisi, cilt yenileme, idrar kaçırma tedavisi, kılcal damar tedavisi, ameliyatsız göz kapağı estetiği, ksantalezma (göz kapağı sarı leke), ben-siğil tedavisi, dudak üstü kırışıklıkları gibi birçok estetik sorun giderilebiliyor. Söz konusu tedavilerde, uygulamalar ameliyatsız olarak gerçekleştirilerek hastanın cildine en uygun yöntem ile tedavi sağlanıyor.

Saç Ekimi

“Saç ekimi; yetenek, görsellik ve tecrübe ile karakterize edilen bilimsel bir sanattır.” düşüncesiyle Nişantaşı Hastanesi, çeşitli saç ekimi teknikleriyle yerli ve yabancı hastalarına en uygun çözümleri sunuyor. Tedavi çeşidi, uzman dermatolog tarafından yapılan muayene ve istenilen kan testleri sonuçları değerlendirildikten sonra belirleniyor. Hastanenin alanında profesyonel ekipleri; işlemleri saç ekimi için ayrılan ulusal ve uluslararası standartlara uygun özel ve hijyenik ameliyathanelerde gerçekleştiriyor. Buna göre hastanın uygunluk durumuna göre FUE (Follicular Unit Extraction) saç ekimi, kaş ekimi, tıraşsız saç ekimi, saç dolgusu, kök hücre saç tedavisi, PRP (Platelet Rich Plasma) saç tedavisi ve mezoterapi gibi çok çeşitli yöntemler uygulanabiliyor.